Gizlilik Politikası

Fikirler Ofisi olarak gizliliğinize ve verilerinizin güvenliğine değer veriyoruz. Bu sebeple sizden toplamış olduğumuz verileri hangi amaçla kullanılacağı hakkında sizi aydınlatmak için bu Gizlilik Politikası’nı hazırladık.

Web sitemizin adresi: fikirlerofisi.com 

Bu Gizlilik Politikası yalnızca fikirlerofisi.com.tr için geçerlidir. Bu Gizlilik Politikası’nı kabul etmiyorsanız, internet sitemizi kullanmaya devam etmemelisiniz.

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz?

Sizlerle iletişime geçmek ve E-Posta bültenleri göndermek için ad, soyad, E-posta adresi ve GSM numarası gibi verilerinizi istiyoruz.

İletişim ve E-Posta bültenleri için doğrudan paylaştığınız veriler siz abonelikten ayrılana veya siz aksini talep edene kadar sistemlerimizde saklanır.

Toplanan iletişim verileriniz sizinle talep ettiğiniz konular üzerinden iletişim kurmamızı sağlar. E-posta bültenlerimizi ile sektörel bilgiler ve gayrimenkul sektöründe fırsat olarak gördüğümüz portföylerin bilgilendirmelerini içerir.

İnternet sitemizde yer alan içerikler üçüncü kişilere ait internet sitelerine bağlantılar içerebilir ve bu internet siteleri için Gizlilik Politikamız geçerli değildir. Bu internet sitelerine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek için resmi merciler ve mahkemelerden gelen bağlayıcı taleplere cevap vermek amacı dışında verilerinizi 3. kişilerle paylaşmıyoruz.

Gizlilik Politikamızda değişiklikler

Gizilik Politikama’mız Ocak 2022 tarihinde oluşturulmuştur. Bu gizlilik Politikasında yapacağımız esaslı değişiklikler bu sayfa üzerinden bildirilecektir.

İletişim

Bizimle her zaman aşağıdaki posta adresine yazarak bu Gizlilik Politikası’yla ilgili sorularınız ve yorumlarınız hakkında iletişime geçebilirsiniz.

E-mail: info@fikirlerofisi.com.tr